VINO SĂ NE CUNOŞTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Sales
Laurenţiu Bota

Sales Manager

Telefon: +40 722 804 974

Email: laurentiu.bota@autotransilvania.ro

Vlad Abrudan

Consultant vânzări

Telefon: +40 730 827 475

Email: vlad.abrudan@autotransilvania.ro

Florin Nicoară

Consultant vânzări automobile rulate

Telefon: +40 735 317 132

Email: florin.nicoara@autotransilvania.ro

Alexandra Rusu

Consultant vânzări

Telefon: +40 749 060 996

Email: alexandra.rusu@autotransilvania.ro

Cristiana Popescu

Consultant vânzări

Telefon: +40 737 039 553

Email: cristiana.popescu@autotransilvania.ro

Ionuţ Zăvoian

Consultant service

Telefon: +40 723 400 420

Email: ionut.zavoian@autotransilvania.ro

Nina Căta

Consultant service

Telefon: +40 751 304 943

Email: nina.cata@autotransilvania.ro

Tiberiu Popa

Consultant service

Telefon: +40 264 275 010

Email: tiberiu.popa@autotransilvania.ro

Marius Trebe

Consultant service – departament daune

Telefon: +40 751 304 962

Email: Marius.trebe@autotransilvania.ro

Emanoil Meşter

Consultant piese şi accesorii

Telefon: +40 723 572 233

Email: emanoil.mester@autotransilvania.ro

Dan Trnka

Consultant vânzări

Telefon: +40 744 647 644

Email: dan.trnka@autotransilvania.ro

Cătălin Pavel

Aftersales Manager

Telefon: +40 730 017 976

Email: catalin.radu@autotransilvania.ro

Ioana Coardos

Operator facturare

Telefon: +40 264 275 010

Email: ioana.coardos@autotransilvania.ro

Ionela Birlea

Operator facturare

Telefon: +40 264 275 010

Email: Ionela.birlea@autotransilvania.ro